Usługi - Podłogi drewniane

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość usług. Wykorzystujemy najlepsze produkty, które zapewniają piękny wygląd oraz trwałość przez wiele długich lat. Postaw na jakość i doświadczenie.

Sprzedaż - Materiały Parkieciarskie

W naszych salonach prowadzimy sprzedaż materiałów wiodących producentów. Sprawdź naszą ofertę w zakładce Sprzedaż

Wypożyczalnia sprzętu

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne maszyny oraz akcesoria. Jeżeli realizacja wymaga użycia profesjonalnej maszyny zapraszamy do naszego salonu i zapoznanie się ze szczegółowymi warunkami wynajmu maszyn parkieciarskich Wypożyczalnia

Galeria


Małopolska wzbogaciła się o nowy obiekt noclegowy. Szary Residence jest położony w Michałowicach koło Krakowa, w sąsiedztwie ośrodka jeździeckiego KJK Szary. Jego wystrój nawiązuje do klimatu otaczających go budynków. W obiekcie dominują naturalne materiały, w tym dębowe podłogi marki Chapel Parket i stare cegły.

Image 

Kolejna ciekawa inwestycja na turystycznej mapie Małopolski

Szary Residence - oferujący 40 klimatyzowanych pokoi hotel o podwyższonym standardzie - mieści się 7 km od Krakowa. Trzygwiazdkowy obiekt powstał w sąsiedztwie Klubu Jazdy Konnej Szary Michałowice - największego w południowej Polsce ośrodka jeździeckiego, w którym na co dzień przebywa ponad 100 koni i gdzie mieści się szkółka jeździecka. 

Klub specjalizuje się w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu, a jego baza sportowa jest miejscem treningów zarówno amatorów i młodych adeptów jeździectwa, jak również jednych z najlepszych zawodników w naszym kraju. W tym miejscu organizowanych jest wiele zawodów hippicznych na poziomie międzynarodowym i ogólnopolskim. - Stąd też oryginalny wystrój obiektu, który jest utrzymany w klimacie otaczających go budynków. Konstrukcja szachulcowa pojawia się między innymi także w kawiarni przynależącej już do stajni - wyjaśnia Bartosz Radwan, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Szary Residence.

Wnętrza zaprojektowane zostały przez arch. Katarzynę Kuchejdę i arch. Milenę Całkę, które zadbały o każdy detal, szczególną wagę przykładając do naturalnych materiałów. - Wnętrza są ciepłe i przytulne, przewija się w nich naprzemiennie motyw starego drewna oraz naturalnej cegły, które zostały sprowadzone specjalnie na potrzeby tej inwestycji. Wnętrza zachowują styl industrialny; dominują tu prostota i jednolite barwy. Stropy restauracji zostały wykonane z żelbetonu, a posadzki z dębu. Całość natomiast oświetlają żarówki dekoracyjne - opisuje B. Radwan.

W wybranych pokojach, jak i Restauracji Szary zamontowane zostały dębowe podłogi Chapel Parket w kolorze Deep smoked biały. Na potrzeby obiektu przygotowano w sumie ponad 400 metrów kwadratowych desek o grubości 20 mm i szerokości 180 mm. Za realizację zamówienia i montaż desek odpowiada firma Krak-Parkiet ze stolicy Małopolski, autoryzowany dystrybutor podłóg Chapel Parket.

- Zarówno sam hotel, jak i jego otoczenie (zwłaszcza ośrodek jeździecki) robią duże wrażenie. To jedna z większych inwestycji z udziałem podłóg Chapel Parket, która była realizowana w ostatnim czasie w Małopolsce. Szary Residence to kolejny w tym regionie obiekt użyteczności publicznej (m. in. po restauracji na Kazimierzu, podhalańskim hotelu, czy zabytkowej kamienicy przy krakowskim rynku), w którym zamontowano nasze produkty - komentuje Paweł Bekas, ekspert marki Chapel Parket.

Uruchomiony w 2015 roku hotel, poza pokojami, oferuje także dwie profesjonalne sale konferencyjne, każda z nich ma powierzchnię ponad 40 metrów kwadratowych. - Świetnie przygotowany personel organizuje imprezy i wydarzenia zarówno dla grup, jak i klientów indywidualnych. Pobyt w Szary Residence to idealne połączenie wypoczynku w ciszy i spokoju a zarazem bliskości magicznego Krakowa - podsumowuje Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu.

* * *
Zdjęcia: Krak-Parkiet,
www.krakparkiet.plZapraszamy do Michałowic!

W Restauracji Szary i pokojach Szary Residence zamontowane zostały deski z serii Chapel Parket, w kolorze Deep smoked biały (drewno w selekcji Rustix A/B Mix).
Za realizację odpowiada firma Krak-Parkiet.

Aż chce się tam pojechać!
Więcej informacji o obiekcie znajdziecie na stronie www.szaryresidence.pl

Image  Image  Image  Image

Image  Image  Image  Image  

 

 

 

Podłoga układana w jodełkę z bordiurą obwodową

Tym razem chcemy pokazać naszą realizację podłogi wykonanej z jodełki prostej i desek Chapel Parket u prywatnego inwestora. Klepki Avance Floors w stonowanym kolorze Athos ułożone są w jodełkę prostą i otoczone bordiurą, co pięknie pokreśla urok mieszkania.

Image Image Image Image

Image Image Image Image

Image Image Image Image

Image Image Image Image

Image Image ImageZapytaj nas, chętnie pomożemyNasi partnerzy

 • slajd 1
 • slajd 2
 • slajd 3
 • slajd 4
 • slajd 5
 • slajd 6
 • slajd 7
 • slajd 8
 • slajd 9
 • slajd 10
 • slajd 11
 • slajd 12
 • slajd 13
 • slajd 14
 • slajd 15
 • slajd 16
 • slajd 17